ترور محمد اسلامی دوست و همکار ما در شهرستان سرباز

اخبار استان سیستان و بلوچستان به روایت شما
خبرهایی که از دیدن آن خشنود شدید یا متاسف ، دراینجا بیان کنید
ذکر منبع باعث احترام به حقوق دیگرن است
2012
--۞ کاربر ویژه ۞--
--۞  کاربر ویژه  ۞--
تماس:

ترور محمد اسلامی دوست و همکار ما در شهرستان سرباز

پست خوانده نشده توسط 2012 »

[undefined=undefined]ترور محمد اسلامی دوست و همکار ما در شهرستان سرباز

صبح روز چهارشنبه درست ساعت 6:20 دقیقه صدای تیراندازی چندین گلوله رو شنیدم و سرآسیمه به بیرون خونه رفتم از یکی از نیروهای شهرداری که اونجا بود پرسیدم چی شده که گفت هی چی نیروی انتظامی دنبال گازوئیل کشا هستش چندتا تیر هوایی زده. تعجب کردم گفتم ما تا حالا توی کلات (سرباز ) از این خبرا نداشیم و رفتم مجددا خونه .لباسامو پوشیدم که برم مدرسه متوجه ی شلوغی شدم جستجو کردم و پرسیدم چه اتفاقی افتاده که متوجه شدم محمد اسلامی عزیز همکار و دوست صمیمی ما که اخیرا مسئولیت کارشناس هسته گزینش آموزش و پرورش بخش سرباز گرفته بودو به ضرب گلوله شهیدش کردن... برق از سرم پرید.
ممد (محمد اسلامی) دیشب تو مسجد بود ، میخندید ، خوشحال بود ... چطور آخه گیج شده بودم ...دو بچه ی کوچیکش چی؟ رفتم سری به درمانگاه تازه متوجه ی ماجرا شدم.
محمد بعد از اینکه از خونه بیرون آمده به سمت نانوایی رفته تا برای صبحانه بچه ها نون بگیره بعد به سمت عابر بانک ، بانک ملی میره که 2 نفر حیوان از خدا بی خبر با شلیک چندین گلوله محمد اسلامی عزیزو به شهادت میرسونن.12 گلوله در سینه و پشت کمر محمد و حتی یه تیر به آرنج دست چپش ...آخه به چه جرمی ، چه گناهی . اعلام شده گروه جندالله عامل ماجرا بوده .آخه چرا؟ ما که با هزاران شوق برای خدمت به مناطق دورافتاده میام تا خدمتی به مردم محروم این منطقه بکنیم ،این حق ماست؟هر روز نامنی هر روز اضطراب و وحشت. روح محمد عزیزم شاد باشه انشاله...
برای دیدن تصویر محمد به این آدرس برید. متاسفانه سیستمم مشکل داره لینک نمیکنه.
http://s3.picofile.com/file/7538118709/ ... %DB%8C.jpg

بازگشت به “اخبار استان سیستان و بلوچستان”