کلاهبردار حرفه ای به نام ایرانسل

مباحث تخصصی در رابطه با شبکه و گوشی های تلفن همراه
نرم افزار و سخت افزار گوشی های تلفن همراه

مدیر انجمن: qasem20101

rasool
تفریح و سرگرمی در سرزمین دریا و کویر
محل اقامت: سیستان دیار رستم دستان
تماس:

کلاهبردار حرفه ای به نام ایرانسل

پست خوانده نشده توسط rasool »

در حال بررسی Inbox ام بودم که به یک sms با محتوای زیر برخوردم :
از شما علاقمندان مسابقات پیام کوتاه دعوت میشود تا در مسابقه بزرگ بهار پیروزی با جایزه ویژه یک خودرو نیسان قشقایی ۵۶ میلیون تومانی با ۱۰ هزار لیتر بنزین رایگان شرکت کنید! با ارسال MOSK به ۸۲۸۲ . هزینه : ۷۵ تومان
به قسمتی که برجسته شده است توجه کنید. در نگاه اول اینطور به نظر می رسد که ۷۵ تومان بابت هزینه شرکت در مسابقه از حساب مشترک کسر می شود اما با کمال تاسف باید عرض کنم به ازای هر اس ام اسی که ارسال می کنید ۷۵ تومان (۴ برابر مبلغ پیش فرض) ناقابل از حسابتان کسر خواهد شد. این در حالیست که در محتوای sms ، به شکل زیرکانه ای این موضوع بیان شده و عملاً شما را در پیگیری های قانونی بی نصیب میگذارد.
حالا اگر کاربر در مدت انجام مسابقه میزان مانده اعتبار خود را بررسی نکند قطعاً در ادامه ، sms زیر را دریافت خواهد کرد چرا که هزینه ارسال هر sms را ۱۶ تومان فرض کرده است نه ۷۵ تومان :
به دلیل کافی نبودن اعتبار مکالمه، یا مشغول بودن سیستم امکان انجام درخواست شما وجود ندارد.
نکته ی دیگری که وجود دارد این است که در این مسابقه سوالات به صورت چهارگزینه ای مطرح می شوند و تا زمانی که به سوال فعلی جواب صحیح ندهید امکان ادامه مسابقه و طرح سوال بعدی وجود ندارد و می توان گفت در بدترین حالت، پاسخ صحیح به یک سوال ، ۴*۷۵ = ۳۰۰ تومان برایتان آب می خورد.
حالا اگر فرض کنیم از بین چندین میلیون کاربر ایرانسل، تنها ۵۰ هزار نفر در این مسابقه شرکت کرده باشند، می توان نتیجه گرفت :
به طور میانگین، هزینه ی هر پاسخ صحیح : ۱۵۰ تومان
تعداد سوالات : ۲۰
تعداد شرکت کنندگان : ۵۰ هزار نفر
پس با به پایان رسیدن مسابقه توسط تنها یک کاربر، ۳۰۰۰ تومان و با در نظر گرفتن ۵۰ هزار شرکت کننده، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به حساب شرکت ایرانسل واریز خواهد شد. نهایتاً شما با از دست دادن ۳ هزار تومان بازنده ۱۰۰% این کلاهبرداری هستید و اگر تمام عمرتان را هم به امید شانس ۱ در ۵۰ هزار در این مسابقات شرکت کنید برنده نخواهید شد. حالا بروید از بقالی محلتان یک شارژ ۲ هزار تومانی خریداری کنید تا ام تی ان ایرانسلیها خوشحال شوند.
تکمیل: من نیز اخیراً در آخرین مسابقه ایرانسل که اتفاقاً جایزه آن نیز کماکان همان ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین کذایی است تحت عنوان المپیک ۹۰ شرکت کردم. با وجود داشتن جواب صحیح تمام سوالات (مراجعه شود به سایت راسخون) و کسب امتیازات ویژه، در کمال تعجب ایرانسل رتبه ۲۶۱۲۹ را برای من به نمایش گذاشت. که به معنی برنده نشدن و بدست نیاوردن حد نصاب لازم بود! پس از آن نیز که معلوم بود، آیا می خواهید شانس خود را مجدداً امتحان کنید و مسابقه را ادامه دهید …؟
سوالی که پیش می آید آن است که اگر شرکت کنندگان در مسابقات ایرانسل حتی با دادن جواب صحیح به سوالات نه تنها برنده نمی شوند بلکه شانسی برای قرعه کشی نیز ندارند، پس طبق چه ملاکی برندگان آن ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین، مزدا ۳ جدید و سفرهای اروپایی انتخاب می شوند ؟!

منبع: winbeta
شما از مطالبي كه ميخوانيد نشانه شخصيت شماست

تصویر
rasool
تماس:

Re: کلاهبردار حرفه ای به نام ایرانسل

منم گول همین مسابقه رو خوردم اونم با دو تا خط تا سوال 25 جلو رفتم و می دیدم که داره 75 تومان کم میکنه ولی به قول شما گفتم هوقش 3000 ضرر میکنم ولی این واقعا کلاهبرداریه جالبه میگه اگه دوستانتون رو هم به این مسابقه دعوت کنید 1000000000000000000000000000000000000 امتیاز میگیرید
و جالبتر اینه که وقتی میخواین در مورد مسابقه توضیحات بیشتری بده باید یه حرفی رو اس ام اس کنید به 8282 تا 75 تومان کم بشه و بعد از اومدن 2 صفحه توضیحات میگه برای دیدن ادامه توضیحات حرف فلان رو محددا اس ام اس کنید

من که دو تا خط ایرانسل رو خوابوندم
شما هم با تحریم این اپراتور خصوصی حالش رو بگیرید

تصویر
rasool
تماس:

دوستان این مطالب رو با یه سرچ ساده میتونید توی اینترنت پیدا کنید من به این خاطر میزارم چون به خیلی هاش خودم هم گرفتار شدم
فقط جهت اطلاع رسانی
=============================================

کلاهبرداری جدید ایرانسل سلام دوستان عزیز.
اول از همه بگم این پست فقط به منظور اطلاع رسانی به مردم و مسوولین وظیفه شناس (!!!) هست.
خوب حتما همه تون در مورد بسته های نامحدود اینترنت ایرانسل شنیدید؟خوب من هم مثل شما وقتی این خبر رو شنیدم خیلی خوشحال شدم و رفتم بسته نامحدود یک ماهه (10000 تومنی) رو فعال کردم.مشکل خاصی نداشتم تا این که یک روز که خواستم به اینترنت وصل بشم هر کاری کردم نشد.وقتی اعتبارم رو چک کردم دیدم نوشته 0 ریال و این در حالی بود که هنوز 12 روز از مدت یک ماه مونده بود و قبلا در سیم کارتم شارژ داشتم.به همین دلیل با 700 تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم.بعد از 4 روز معطل کردن می دونید به من چه جوابی دادن؟گفتن که این بسته ها یک سقف اعتبار دارن (1200000 تومن) و سقف اعتبار شما تموم شده.من هم گفتم:پس چرا تو وبسایت و تبلیغاتتون میگید یه ماهه نامحدود؟و فکر نمی کنید این کارتون کلاه برداری باشه؟اون هم گفت حق با شماست!
در ضمن شارژی هم که ازم کم شده بود رو هم برنگردوندن.
چند توصیه برای کسانی که قصد استفاده از این بسته ها رو دارند:
اول از همه مشترکین اعتباری پس از هر بار استفاده از GPRS‏ مقدار اعتبارشون رو چک کنند و ثانیا سعی کنند مقدار شارژی که در سیم کارتشون باقی میمونه مبلغ کمی باشه.
مشترکین دایمی هم با چک کردن قبض می تونن از این موضوع مطلع بشن.
در پایان از دوستانی که این مطلب رو می خونن درخواست می کنم سعی کنن این مطلب رو به دوستانشون هم اطلاع بدن.
دوستان اگر کسی مرجعی برای پیگیری این تخلف میشناسه در قسمت نظرات اعلام کنه.
موفق و سربلند باشید.

منبع

تصویر
rasool
تماس:

به گزارش خبرنگار ایران پرس (خاتم كوكبی)، ایرانسل در دهه فجر سلسله مسابقاتی را طرح کرده است تحت عنوان «ویترین» که البته اینگونه مسابقات به هر مناسبتی توسط ایرانسل برگذار می‌شود.

اولین گام ورود به مسابقه فرستادن یک مسیج به 8282 است که با فرستادن اولین پیام به قیمت 75 تومان شما شرایط ورود به مسابقه را كسب می‌كنید. بعد از طرح سه سوال و ارسال پاسخ هر بار مبلغ 75 تومان از حساب شما کسر می‌شود.

بنا به همین گزارش، به دنبال آن ایرانسل به شما اطلاع می‌دهد که اگر دوستانتان را با شماره‌ای که ذکر می‌کند به مسابقه دعوت کنید شما در مسابقه 1000دقیقه رایگان ایرانسل شرکت داده خواهید شد. بعد از اینکه این پیام را برای دوستان فرستادید و دوستی شرکت کرد سه سوال بعدی را ارسال می کند. بعد از جوابهای درست به 3سوال بعدی که باز هر بار 75 تومان از حساب شما کسر می‌شود. همچنین گزینه‌ای می‌فرستد با این عنوان که جایزه ویژه مسابقه نیسان قشقایی است و به این شماره پیامک بفرستید تا اطلاعاتی در مورد خودرو نیسان قشقایی برای شما ارسال گردد. اگر این پیامک را برای شماره مزبور فرستادید به مرحله بعد می‌روید. باز بعد از طرح 3سوال و پاسخ صحیح شما گزینه دیگری می‌فرستد مبنی بر خرید اینترنتی. باز روز از نو روزی از نو. سه سوال بعدی مطرح می‌شود و مبالغ از حساب شما کسر می‌شود و گزینه بعدی چنین است که به بانک پاسارگاد بپیوندید و شماره حساب اینترنتی بدهد تا آسانتر خرید کنید.
به گزاش خانم كوكبی، وقتی که این مرحله را هم انجام دادید سوالات ادامه مسابقه دیگر به خط شما ارسال نمی شود. یك حساب سرانگشتی كه داشتیم به این نتیجه رسیدیم حتی اگر همه گزینه‌ها را در همان مرحله اول با پاسخ صحیح بگذرانید حدود 1500تومان از حسابتان کسر می شود. هر چه تعداد اشتباهات شما بیشتر باشد مبلغ کسر موجودی از حساب ایرانسل شما بیشتر می شود.
به همین راحتی ایرانسل با طرح مسابقه ویترین که شامل سوالاتی در مورد انقلاب و امام خمینی(ره) و ... است مبالغ هنگفتی به جیب می‌زند که شرکت کنندگان به طبع برای برنده شدن در این مسابقه و خودرو نیسان قشفایی و گرفتن امتیاز بیشتر تحریک شده و میل شرکت در مسابقه افزایش می‌یابد. البته اگر شما برنده هم شوید (که محال است) شما را به شرکت اسپانسر معرفی می‌كنند و برای هر بار پرس و جو کردن هدیه خود یک شارژ 10 هزار تومانی ایرانسل را از دست داده اید و بعد از دو ماه تماس‌های مكرر و بی نتیجه شرکت مذکور طفره میرود و شماره را به شرکت دیگری پاس میدهد و این وسط جریان میشود پیدا کردن پرتقال فروش.
حال حساب کنید که چندین هزار نفر در این مسابقه شرکت کرده و در این ایام چه مبلغ هنگفتی توسط ایرانسل از مردم کسب در آمد شده است.
بنا به همین گزارش با توجه به مسابقات بی‌شماری كه این شركت تاكنون به عمل آورده است چرا مانند بسیاری از شرکتهای معتبر مسابقات خود را در حضوری نمایندگان دادستانی و نماینده وزارت نیرو و مخابرات و نمایندگان شرکت ایرانسل و برخی شركت كنندگان برقرار نم‌کند و برندگان جوایز به طور رسمی معرفی گردند.
تا فرض كلاهبرداری عمومی از این شركت خارجی برداشته شود.

تصویر
rasool
تماس:

هشدار ! (( ایرانسل )) بزرگترین کلاهبرداری تاریخ ایران

سیم کارتهای ارزان قیمت ، هدایای مناسبتها ، مکالمه رایگان و . . . همش چرت است !!

مبلغی که برای هر دقیقه مکالمه ایرانسل میپردازید ، فقط در صورتی که به خط دیگر ایرانسل باشد شما شامل تخفیف خواهید شد . در غیر اینصورت بهای آن خیلی بیشتر از موبایل تل میباشد .
اس ام اس ایرانسل هم دقیقا به همین شکل است .

اگر دقت کرده باشید بیشتر اوقات وقتی از تلفن ثابت یا تلفن همراه دیگری به ایرانسل تماس میگیرند مکالکه به صورت یکطرفه میباشد و صدای دارنده ایرانسل به مخاطب نمیرسد . اشتباه نکنید ! این اشکال فنی نیست . این یک سیاست بی شرمانه از شرکت ایرانسل است . در اینصورت شما مجبور میشوید به خاطر اینکه صدای شما توسط تلفن کننده شنیده نمیشود گوشی را قطع کرده و خودتان برای برقراری ارتباط مبادرت بورزید که این همیشه به نفع کلاهبرداران ایرانسل میباشد .

تصویر
rasool
تماس:

شاید شما هم طی این چند وقت متوجه شدید که چقدر زود و سریع اعتبار شما تو سیم کارت های ایرانسل به اتمام می رسه !!! خوب خیلی وقت ها خیال می کنیم به خاطر زیاد حرف زدن ولی این یک کلاهبرداری بزرگ ایرانسل هست که شما وقتی سیم کارتتون رو با طرح شگفت انگیز ایرانسل شارژ می کنید یعنی با کد *144* شارژ می کنید تعرفه صحبت کردن شما از 64 تومان که به 95 تومان تغییر پیدا می کنه یعنی به عبارتی با افزایش حدود 30% روی هزینه های شما فقط و فقط 20% به شما اعتبار اضافه خواهد داد ، این یعنی 10% از شما با این طرح شگفت انگیز و ویژه از شما بیشتر دریافت می کنند
کلاهبرداری دیگه ایرانسل می شه بهش اشاره کرد و تیم بزرگ سایت پارساسل پیگیری کرده این بوده که تاحالا شده شب بخوابید صبح بلند بشید ببنید از شارژتون پول کم شده ، شبکه ایرانسل به صورت اتفاقی و خیلی سریع از خیلی از سیم کارت ها مبالغ خیلی کمی رو برداشت می کنه و چون این سیستم با سرعت بالایی و 24 ساعت در حال کم کردن هستش امکان داره توی طول 24 ساعت از شما به طور ناگهانی 200 تومان کم کنه که این رو اگه در تعداد مشترکین ضرب کنید که حدود 3 میلیون نفر هستند یک رقم قابل توجه ای خواد بود .
سایت ایرانسل اعلام کرده بود که خدمات و پشتیبانی 24 ساعت و بدون هزینه رو برای شما قرار داده ولی شما در صورت تماس با پشتیبانی تمامی هزینه مکالمه شما از شارژ شما کم خواهد شد در حدود 2 سال پیش فقط هزینه 1 دقیقه و حالا تمام هزینه مکالمه

تصویر
davoud_azi@yahoo.com
°°° تازه وارد °°°
°°° تازه وارد °°°

پست خوانده نشده توسط davoud_azi@yahoo.com »

سلام.آیا واقعا نظر دادن مفیده؟خب اقدامی بکنید.من بزرگترین مالباخته مسابقات ایرانسلم به قرآن تا کنون بیشتر از 10 میلیون تومان سیمکارت خریدم و مسابقه هاشو شرکت کردم ولی یه پول سیاه هم نبردم.توی این دنیا که چشمم آب نمیخوره ایشالا توی قیامت دمار از روزگار کثیف ترین دزد ایران در میاریم
davoud_azi@yahoo.com
°°° تازه وارد °°°
°°° تازه وارد °°°

پست خوانده نشده توسط davoud_azi@yahoo.com »

این ایرانسلی ها عمروعاص زمانه هستند تحت عنوان خدمت و کمک به طرز وحشتناکی با عناوین صدقه و کمک به بهزیستی و کمیته امداد و غیره طی مسابقاتشون دارن میدزدن اگه کمک نکنی امتیازت کم میشه اگه شماره حساب معرفی نکنی که امتیاز نداری آخرشم من در بدر که با همه سازشون رقصیدم و بارها امتیازم از نفر اول روز قبلش بیشتر هم شد 30 روز پیاپی رتبم 2 شد و برنده نشدم.ما که دستمون بهتون نمیرسه ان شاء الله خدا به بدترین شکل ممکن رسواتون کنه که نام ایران را یدک نکشید.حداقل اگر همون اپراتور ترکسل ترکیه اومده بود اینطوری کلاهبرداری میکرد اینقدر دلمون نمی سوخت.10 میلیون فقط من یک کاربر تنها دادم با جمع کاربرای دیگتون که دیگه نجومی میشه.ننگ بر ایرانسل وطن فروش
ارسال پست

بازگشت به “انجمن تخصصی موبایل”