بیوگرافی احسان سلیمانی مقدم

مدیر انجمن: EHSAN Soleimani M

EHSAN Soleimani M
*** در حال رشد ***
*** در حال رشد ***

بیوگرافی احسان سلیمانی مقدم

پست خوانده نشده توسط EHSAN Soleimani M »

به سال 1364 در زاهدان از یک خانواده ی تحصیل کرده و فرهنگی.
در سال 1378 با توجه به علاقه ی شدید به موسیقی و تشویق های پدر و آشنایی او با زنده یاد علی شهری به انجمن موسیقی ارشاد رفتم و بعد مدتی کوتاه به عنوان کرال گروه سفیران عشق به سرپرستی احمد گلیانی منصوب و شروع رسمی موسیقایی خود رقم زدم. اولین اجرای زنده ی خود را در سال 1379 در کنسرت ققنوس گروه سفیران به آواز محسن ذوالفقاری شروع کردم . در سال 1380 به درخواست محمود نبی زاده و با توجه به شاگردی بنده در کلاسهای پیانو ایشان در انجمن موسیقی ، به گروه پاپ وقت انجمن پیوستم و به عنوان خواننده ی گروه انتخاب شدم . این در حالی بود که همزمان در کلاسهای ردیف خوانی آوازی نزد محسن ذوالفقاری فعالیت میکردم.
فعالیت اینجانب با گروه پاپ تا پایان سال 1385 بطول انجامید و دراین مدت با حضور در جشنواره ی موسیقی دانشگاههای پیام نور کشور به سال 1383 در زاهدان به مقام سوم کشوری رسیدیم و مقام اول به گروه موسیقی تهران به خوانندگی مهدی یغمایی رسید.
در سال 1386 به دلیل ادامه آموزش خوانندگی به مشهد سفر کردم و در کلاسهای استاد عماد قربانی شرکت کردم .
در سال 1387 به کلاسهای سبک خوانی رفتم و تجارب زیادی از موسیقی بومی هند و افغان کسب کردم و همچنین به فراگیری گیتار هم پرداختم.
اخیرا هم با توجه به شغلم ، فعالیت خود را بصورت مختصر و منقطع ادامه میدهم.
تصویر
آواتار کاربر
Admin
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
معرفی بیشتر: من نه سیستانیم و نه بلوچستانی ، من سیستانی و بلوچستانیم.
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
محل اقامت: همه جای استان سیستان و بلوچستان
تماس:

Re: بیوگرافی احسان سلیمانی مقدم

پست خوانده نشده توسط Admin »

با سلام
خدمت شما دوست هنرمندم عرض خیرمقدم دارم.امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت و شکوفایی استعدادهای شما باشیم.
;)
((موج ها را کسی به صف کرده ست
موج ها ياغيان دريايند
باز دريا دوباره کف کرده ست))
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
ارسال پست

بازگشت به “انجمن احسان سلیمانی مقدم ، خواننده”