صندوق انتقادات و پیشنهادات

مباحثی پیرامون موضوعات ویژه استان
سوالات بنیادی خود را اینجا مطرح کنید.
به عقاید هم احترام بگذاریم.

مدیر انجمن: Admin

آواتار کاربر
4z4
اتاق فکر
اتاق فکر

Re: صندوق انتقادات و پیشنهادات

پست خوانده نشده توسط 4z4 »

با سلام
انشاالله با کمک شما دوستان بتوانیم این سایت را ارتقا دهیم!!
ای خدای بزرگ یاری ام ده وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم!!
دکتر شریعتی
آواتار کاربر
behzad
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
معرفی بیشتر: شاعر ونویسنده .البته براخودم مینویسم
محل اقامت: بلوچستان.کنارک..پایگاه هوایی دهم شکاری
تماس:

پست خوانده نشده توسط behzad »

سلام من نمي خوام سرتون رو بدرد بيارم اما كمي حرف دارم من عضو اين سايت شدم بخاطراينكه يك سيستاني ام ومي خوام باكمك همه ي شما سيستان رو كه خيلي زيباست اما خيليا نميشناسنش با ان ها اشنا كنم ما بايد سايتي زيبا وبا امكانات زيادي داشته باشيم براي مثال از تصاويرزيبا دراين سايت استفاده كنيم يابازي هاي متنوع توي اين سايت قرار بديم مابايد ازعكسهايي استفاده كنيم كه مربوط به سيستان باشه وزيبايي وشكوه سيستانو به همه ي مردم برسونه الان خيليا هستن كه اصلا نميدونن زابل يك شهره ببخشيد زياد حرف زدم اما اين دردودلم بود متشكرم از تمامي مسولين :|
ای نگین سیستانم هامون/اگرچه همچون درخت پاییزی خشکیدی ولی من برتن خشکیده وترک خورده ات بوسه میزنم وفریاد میکشم:دوستت دارم
dustdarebaluch
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

سؤال وپیشنهاد

پست خوانده نشده توسط dustdarebaluch »

سلام
می خواستم پیشنهادکنم یک دستورالعمل وراهنمایی برای کاربرانی که زیادبه اینترنت آشنایی ندارند داشته باشید نزدیک به یک ساعت کارم بوده که دنباله مقاله نقش پنهان زن را ویرایش می کردم دست آخر وقتی فرستادم جواب آمده که تعدادکاراکترها کم است ومن نمی فهمم یعنی چه اگر وضع این طوری باشه ازخیر همکاری با شما می گذرم برای اینکه هم وقتم کم است هم وقت فوق العاده برایم ارزش دارد
حق نگهدارت
آواتار کاربر
sonia
نماینده سرزمین دریا و کویر
نماینده سرزمین دریا و کویر
محل اقامت: ایران

Re: سؤال وپیشنهاد

پست خوانده نشده توسط sonia »

سلام دوست گرامی
از اینکه برای ارتفای استان تلاش میکنید از شما متشکریم.
و اما یک نکته،مطلبی که شما در اینجا مطرح کردید قبلا توسط سایر دوستان مطرح گردیده و ادمین پرتلاش سایتمان هم پستهایی کاربردی دراین باره را در بخش "راهنمای استفاده از امکانات تالار " گذاشته اند.که البته راهنمای ارسال پست و تاپیک ر میتوانید در هر انجمنی، (بعنوان تاپیک ثابت در هر انجمن)مشاهده بفرمایید،همانطور که بنده دیده ام حتی این تاپیک در" صفحه ی اول کنترل پنل" هرکاربر عضو شده از جمله شما وجود دارد.
درمورد مسأله ای که گفتین تاپیکی ارسال کردید و بعد پیغام داده تعداد کاراکترهای مبحث شما کم هست ، باید عرض کنم این پیغام معمولا زمانی داده می شود که کاربر فراموش میکند در قسمت موضوع,عنوان تاپیک ارسالی را ذکر نماید.
امیدوارم با مطالعه ی تاپیک های راهنما در انجمن "راهنمای استفاده از امکانات تالار" مشکلاتتان در این زمینه رفع شود و همکاری شما در این سایت تداوم یافته و روز به روز بیشتر گردد.
دوست عزیز اگه سوالی بود در کنارتونیم.
موفق و پایدار باشید
درد من حصار برکه نیست،
درد من زیستن با ماهیانی است
که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است ...
آواتار کاربر
Admin
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
معرفی بیشتر: من نه سیستانیم و نه بلوچستانی ، من سیستانی و بلوچستانیم.
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
محل اقامت: همه جای استان سیستان و بلوچستان
تماس:

پست خوانده نشده توسط Admin »

یک راه ساده تر برای ویرایش و درج متون در سایت این است که اگر شما تمایل چندانی به ارسال مطالب با انواع فونتهای مختلف ندارید بر روی دکمه ی تصویر در تنظیمات ادیتورتان کلیک کنید.با این کار ادیتور به حالت ساده درمی آید و متون ارسالی با فونت Tahoma ارسال می شود.در ضمن کپی و پیست مطالب هم در این مورد (مثلا اگر سورس متن بر روی Word باشد) راحتر خواهد بود.در حالت پیشفرض ادیتور بر روی حالت پیشرفته ی خود است و با امکاناتی که دارد سعی می کند که کاربر را از کارکردن با کدها در صورتی که بخواهد متنی با چند رنگ یا چند سایز داشته باشد ، معاف کند.
اگر سوالی داشتید در خدمتتان هستم.
((موج ها را کسی به صف کرده ست
موج ها ياغيان دريايند
باز دريا دوباره کف کرده ست))
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
ارسال پست

بازگشت به “مباحث ویژه”