نشر آثار هنرمندان سیستان و بلوچستان

پیام سیستانی شاعر، نویسنده ، روزنامه نگار و پژوهش گر می باشد.
در این انجمن به معرفی آثار پیام سیستانی به قلم خودشان پرداخته خواهد شد.

مدیر انجمن: payamsistani

payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

نشر آثار هنرمندان سیستان و بلوچستان

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

دوستان عزیز

یکی از اهداف بنیادین بنده در بخش ادبیات سیستان و بلوچستان نشر آثار هنرمندان این دیار در نشریات شناخته شده ی داخل کشور است . به گمان من این کار می تواند گامی خوب برای ادبیات سرزمین مادری مان باشد و ادبیات ما را در گستره ای دیگر بشناساند . برای نخستین گام ها بنده در مجله ی ادبیات شمال به نشر شعر هایی از علی میرکازهی / دکتر عبالحسین فرزاد / دکتر مسعود میری و چند سه کایی از خودم پرداخته ام . افزون بر این ها یکی دیگر از وظایف بنده نشر آثار پرویژه ی دوستان هم استانی در نشریات وزین خارج از کشور است که در همین راستا در آخرین شماره ی فصل نامه ی جنگ زمان جستاری در باره ی سه کایی ها و نیز ترجمه و بازسرایی چند سه کایی سیستانی را نشر کرده ام و در شماره ی آینده نیز داستانی از دکتر مسعود میری نشر خواهد شد .

دوستانی که مایل هستند شعر ها / داستان ها و نقد های شان در نشریات داخلی و خارجی نشر شود می توانند نوشته های خود را به نشانی بنده بفرستند تا اگر قابل نشر باشد در نشریات خوب کشور و خارج از کشور چاپ شوند . افزون بر این اگر دوستان ترجمه هایی از لیکو و یا سیتک های بلوچی و سیستانی دارند نیز می توانند بفرستند تا آن ها را نیز نشر کنیم .

این هم نشانی مجله ادبیات شمال که دوستان می توانند آثار نشر شده را بخوانند.

http://www.hojum.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=21&Itemid=42

پیام سیستانی
تصویر
آواتار کاربر
Goche Sisto
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: Tehran / Sisatn
تماس:

Re: نشر آثار هنرمندان سیستان و بلوچستان

پست خوانده نشده توسط Goche Sisto »

امیدوار بودم این تاپیک بیشتر از این ها مورد توجه قرار بگیره؛ در هر صورت من به نتیجه بخش بودن این تلاش فرخنده پیام عزیز بسیار امید دارم ...
بولتن تحلیلی سیستانیان

Zabax.blogfa.com
آواتار کاربر
aminnoura
ادبیات و فرهنگ سیستان
ادبیات و فرهنگ سیستان
محل اقامت: سیستان
تماس:

Re: نشر آثار هنرمندان سیستان و بلوچستان

پست خوانده نشده توسط aminnoura »

ماشالله به جای نشر بعضی ها دارن تو سرش هم می کوبن.
امروز یک ایمیل به من رسید که جا داشت همونجا بزنم زیر گریه.
نوشته بود دکتر ایرج افشار سیستانی دکتر نیست و مدرک نداره و دروغ میگه.
نمی دونم باید چی جواب می دادم.
فقط نوشتم حتی اگر مدرک هم نمی داشت چیزی از ارزش های ایشون کم نمی شد.
تا جائی که من می دونم دکتر ایرج افشار بیشتر از پانصد مقاله ثبت شده داره.
برای گرفتن دکتری دو تا مقاله کافی هست.
یکی هم برای گرفتن فوق لیسانس.
تا جائی که من می دونم دکتر ایرج افشار سیستانی بعد از سی سال تحقیق روی خلیج همیشه پارس نام پدر خلیج پارس رو به خودش اختصاص داد. نمونه اش خبر فارس نیوز که نوشت
«ايرج افشار سيستاني» با «ايرج افشار يزدي» اشتباه شد؛
«پدر خليج فارس» به جشنواره روز ملي خليج فارس دعوت نشد
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9002100232
به گزارش خبرنگار فارس، گويي در خانه‌اي امروزين بلكه در سقف چادري در بيابان سيستان با ما سخن مي‌گويد؛ ژرف‌نگر، ساده، بي‌آلايش و همدل است؛ با ويژگي ايلي.
خانه‌اش با كتابخانه و آرشيو ويژه و برخوردار از آرايش و زيبايي، پيوسته پذيراي دانش جويان، دانش‌پژوهان و پژوهش‌گراني است كه از هر سوي ايران پهناور بدان جا مي‌آيند و او گشاده‌رو و گشاده‌دست و بي‌هيچ تنگ‌چشمي علمي، پيوسته از كار آنها گره مي‌گشايد.
بقیه اش را هم در همان لینک بالا ببینید.

جالب این که این فرد محترم نوشته بود دکتر ایرج افشار دیپلم داره. شما ها به کجا فکر می کنید و این ها به کجا.
امين نورا به عادت ، عادت کرده است وگرنه آن را ترک مي کرد.
امین نورا دات نت
امین نورا دات کام
.....
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ادبی پیام سیستانی شاعر، نویسنده و روزنامه نگار”