نگاه دل

مدیر انجمن: behzad.mohamadi

payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

Re: نگاه دل

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

درود بر دوست قدیمی و بزرگوارم جناب بهزاد محمدی

از بن جان شادمانم که در جهان مجازی به جمع دوستان پیوستید . براستی که حضور شما و دیگر دوستان برای ما غنیمتی بزرگ و مایه ی شادمانی ست . امیدوارم که همواره خواننده ی شعر های ارجمند شما باشیم و به یاد گذشته های نه چندان دور دوباره بزم های گرم شاعرانه ای داشته باشیم . با خواندن شعر های پرشور شما و دیدن نام عزیز تان تمامی یادمان های آن سال ها در من جان گرفت و انگار گرگان زمین دوباره به دیدار ما آمد.

دست های مهربان شما را از سوی همه ی هنرمندان سیستانی و بلوچ می فشارم . شاد زی .

ارادتمند شما : پیام سیستانی
تصویر
matashfaraz
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: نروژ

پست خوانده نشده توسط matashfaraz »

درود بر بهزاد بزرگوار

خوشحالم از حضور سبزتان در سرزمین دریا و کویر. شعرهای زیبایتان را خواندم و گلواژه های عاشقانه ی تان را زمزمه کردم. آرام و با احتیاط تا چینی احساس ستارگان کلام تان ترک نخورد.

با احترام: معصومه
behzad.mohamadi
--۞ کاربر ویژه ۞--
--۞  کاربر ویژه  ۞--

پست خوانده نشده توسط behzad.mohamadi »

معصومه ی نازنین و پیام عزیز : دوستان جان من

بی تردید وجه پر رنگ و درخشان آمدنم به سرزمین دریا و کویر تقرب به وجود گرم و حمایتگر شما ست با خواندن نوشته های پرتلالو و جان بخش تان سرزندگی به زندگی ام آمد. دلم را روشن کردید و لبریز از خوشایندهای ناب روزگار امید که با پشتیبانی شما و دیگر سروران در این دیار آشنا با شمایان همسو باشم.

صمیمانه آرزوی بهروزی دوستان سرزمین دریا و کویر را دارم.
payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

بهزاد عزیزم

بی هیچ گزافه ای همواره وام دار شما و بسیاری از دوستان قدیمی و بزرگوارم هستم دوستانی که در ناچیزی هایم بسیاری چیز ها به من آموختند و همواره با رویی گشاده در آن سال های تلخ و بی سرنوشت سرنوشتی دیگر را برایم رقم زدند و اگر شمایان نبودید بی هیچ گمانی اکنون در این جایی که امروز ایستاده ام نایستاده بودم . بهزاد محمدی همواره نامی از یاد نرفتنی در سرنوشت من است هم چنان که زنده یاد قنبر گزمه و بسیاری کسان دیگر.. خود می دانی که حتا نام پیام سستانی را نیز وام دار شما .. داریوش جهان تیغ و تنی چند از دوستان بزرگوار دیگر هستم . دوستانی که همواره بزرگ ترین سرمایه ی زندگی ام بوده و هستند . مگر می توان مهربانی های شما و بانو را از یاد ببرم که چه صادقانه پذبرای مان می شدید و تا بامداد به شعر های ناچیزم گوش می سپردید و و بی هیج مزد و منتی درس های بزرگ زندگی را به من می آموختید ...

امروز نیز فروتنانه چشم به مهربانی های شما دوخته ام تا همواره درس هایی تازه بیاموزم و هم چنان شاگرد کوچک یزرگواری های شما باشم ..

ارادتمند شما : پیام سیستانی
تصویر
behzad.mohamadi
--۞ کاربر ویژه ۞--
--۞  کاربر ویژه  ۞--

پست خوانده نشده توسط behzad.mohamadi »

پیام عزیز و بزرگ

آن روزها رفتند آن روزهای خوب.......
هنوز در جان آن روزهای عمر ما زندگی و عشق موج میزند
آن روزها را که تو به خانه می آمدی خوب به یاد دارم فصل عاشقی های خدا بود تمام نامه های عاشقانه اش را تو می نوشتی...کم کم خدا شاعر شد و تمام غزلهایش را تو می سرودی
هنوز هم فصل انگور که می رسد هوای غزلهای عاشقانه ی ترا به جای شراب در سر دارم
هنوز هم وقتی زنگ خانه را میزنند تو را پشت در می خواهم....
هنوز بوی تو دارد هوای این خانه ...
گرگان را فراموش نکن/با تو زیبا می شود
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ادبی بهزاد محمدی”