درود برپیام عزیز و گرامی(عبدالسلام بزرگ زاده)

پیام سیستانی شاعر، نویسنده ، روزنامه نگار و پژوهش گر می باشد.
در این انجمن به معرفی آثار پیام سیستانی به قلم خودشان پرداخته خواهد شد.

مدیر انجمن: payamsistani

salam
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: زاهدان

درود برپیام عزیز و گرامی(عبدالسلام بزرگ زاده)

پست خوانده نشده توسط salam »

درود برپیام عزیز و گرامی
نمی دانم چرا هر زمان نوشته های شما به ویژه شعر هایت علی الخصوص سه کایی ها وشعر های سیستانی شما را میخوانم احساس غرور می کنم که ایرانی و سیستانی وبلوچستانی هستم فکر می کردم به دلیل تعصب واینکه همشهری و دوستم هستی اما با خواندن نقد وتحلیل سایر دوستان دراین سایت و سایرسایت ها و فیس بوک دریافتم که تعصب نیست که مارا غرق در اعماق دریای احساس و غرور کرده بلکه حس مشترکی است که سایر دوستان را نیز غرق احساس اقیانوس شعر شما کرده زیرا شعر پیام سیستانی پیامی دارد که با گوش ،چشم ،زبان ،حس و دل دریافت نمی شود بلکه فقط وفقط بارنج و عشق دریافت می شود و رنج ناشی از عشق وطن که شما سرشار از ان وسرریز این عشق شعرهایی است که این پیام را دارد وانان که رنج کشیده وعاشقند درک پیام دارند و کم نیستند و زیادند
آواتار کاربر
Goche Sisto
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: Tehran / Sisatn
تماس:

Re: درود برپیام عزیز و گرامی(عبدالسلام بزرگ زاده)

پست خوانده نشده توسط Goche Sisto »

من همیشه در عرصه ادبیات خودم رو وامدار پیام سیستانی می دونم؛ کاریزمای ادبی پیام همیشه برام انرژی بخش و قوت قلب بوده؛ در یک نگاه کلی می شه زندگی فرهنگی من رو به دو بخش پیش از آشنائی با پیام و پس از آشنائی با ایشون تقسیم بندی کرد!
بولتن تحلیلی سیستانیان

Zabax.blogfa.com
payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

درود بر عزیز دلم استاد بزرگ زاده . بی گمان همواره وام دار مهربانی ها و بزرگی های شما هستم . همواره از شما چیز ها آموخته ام و خواهم آموخت . بنده هم به دوستی با انسان اندیشمند و فروتنی چونان شما می بالم و افتخار می کنم . عزیز دلم همین نوشته ها و پیغام های شما بزرگ لطف ا به بنده و شعرم است . امیدوارم همواره در کنار شما خوبان باشم و سهمی کوچک در پرباری فرهنگ مادری مان داشته باشم . ارادتمند شما : پیام سیستانی
تصویر
payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

درود بر حامد عزیز. هزاران سپاس از مهربانی شما . بی گمان این تاثر گذاری ها دو جانبه است . بنده هم بسیاری چیز ها از ایده ها و راهکار های دوستان خوبم آموخته ام . شاید یکی از شانس های بنده بودن در کنار جوانان پر شوری چونان شما باشد که ناچارم همواره جوان تر باشم و به روز تر . با وجود جوانان پر تلاش و پر شوری می توان به آینده ی فرهنگ سرزمین ما امیدوار بود . ارادتمند شما : پیام سیستانی
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ادبی پیام سیستانی شاعر، نویسنده و روزنامه نگار”