يك پيشنهاد

مباحثی پیرامون موضوعات ویژه استان
سوالات بنیادی خود را اینجا مطرح کنید.
به عقاید هم احترام بگذاریم.

مدیر انجمن: Admin

آواتار کاربر
4z4
اتاق فکر
اتاق فکر

يك پيشنهاد

پست خوانده نشده توسط 4z4 »

با سلام به همه دوستان عزيز تر از جانم

قبل از هر چيز به خاطر كم رنگ شدن فعاليتم در اين سايت عذر خواهي مي كنم و به خاطر اينكه همگام با دوستاني كه زحمت مي كشند نيستم شرمنده ام!!

پيشنهادي دارم كه اميدوارم بتوانيم با همياري دوستان به نتيجه برسانيم!!

همانطور كه همه عزيزان بهتر از اين حقير مي داننداستان زيبا و پهناور سيستان و بلوچستان مملو از جاذبه هاي گردشگري است.

اما من خودم به تعداد كمي از اين جاذبه ها سفر كردم و خيلي علاقه دارم كه بيشتر اين شگفتي ها رو از نزديك ببينم!!

براي رسيدن به اين آرزو و لذت زيبايي ها و شناخت بيشتر وطن و شايد ساخت مستند و سفر نامه و .....
پيشنهاد مي كنم با همكاري دوستان سايت براي خود تور هاي استان گردي را اندازي كنيم!!

منتظر شنيدن نظرات دوستان هستم!!

موفق و پيروز باشيد!!
ای خدای بزرگ یاری ام ده وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم!!
دکتر شریعتی
آواتار کاربر
Goche Sisto
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: Tehran / Sisatn
تماس:

Re: يك پيشنهاد

پست خوانده نشده توسط Goche Sisto »

ایده بسیار جالبی هستش؛ قبلا هم چنین پیشنهادی رو در تالار سیستانیان عملی کرده بودیم (تور سیستان گردی)؛ با این کار هم می تونیم از جاذبه های طبیعی و فرهنگی استان مون بهره ببریم و هم اینکه با دعوت از دوستان مون در چنین تور هائی، نام و نشون سایت مون رو بیشتر سر زبون ها بنداریم . ضمن اینکه از این جو مجازی هم کم کم بیرون می آیم و دوستی های واقعی تری رو برا همدیگه مون رقم می زنیم!
بولتن تحلیلی سیستانیان

Zabax.blogfa.com
آواتار کاربر
Admin
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
معرفی بیشتر: من نه سیستانیم و نه بلوچستانی ، من سیستانی و بلوچستانیم.
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
محل اقامت: همه جای استان سیستان و بلوچستان
تماس:

Re: يك پيشنهاد

پست خوانده نشده توسط Admin »

مدت زیادی است که تلاش می کنم اماکن تاریخی و جاذبه های طبیعی استان را ببینم.به فضل الهی هم تا حدی موفق شده ام اما این را هم خوب می دانم که راه زیادی در پیش رو دارم.مشغله های روزمره این آرزوی مرا کمرنگ نموده بود تا اینکه این تاپیک را دیدم.
من هم موافقم ، پیشنهاد خوبیست. ;)
((موج ها را کسی به صف کرده ست
موج ها ياغيان دريايند
باز دريا دوباره کف کرده ست))
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
ارسال پست

بازگشت به “مباحث ویژه”