پاسداشت از خدمات ارزنده ادبی و فرهنگی استاد پیام سیستانی

مباحثی پیرامون موضوعات ویژه استان
سوالات بنیادی خود را اینجا مطرح کنید.
به عقاید هم احترام بگذاریم.

مدیر انجمن: Admin

salam
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: زاهدان

پاسداشت از خدمات ارزنده ادبی و فرهنگی استاد پیام سیستانی

پست خوانده نشده توسط salam »

درود فراوان به مدیر محترم،مدیران ارجمند انجمن ها و همه اعضای گرامی سایت دریا و کویر

لطفااین پیشنهاد را جدی بگیرید زیرا اجرای آن برکات زیادی در پی خواهد داشت.

پیشنهاد می شود در صورت تصویب مدیر محترم سایت و مدیران گرامی انجمن ها به منظور شناخت چهره به چهره و آشنایی بیشتر اعضای گرامی با همدیگر و تبادل نظر حضوری به بهانه تقدیر از خدمات ارزنده فرهنگی و ادبی استاد پیام سیستانی همه کاربران عزیز در شهر زاهدان یا کلان شهرتهران گردهم آییم ودر نشستی صمیمی مطالبی درخصوص سبک و خدمات ادبی و فرهنگی استاد پیام گرامی ارائه و در پایان از طرف اعضای عزیز لوح های تقدیر که شامل متن های ادبی کوتاه دوستان در مورد استادپیام گرامی باشد تقدیم گردد و درسایت قرار گیرد تااز این راه دور ارادت خود را به این استاد گرانمایه که افتخار ادبی ایران است و موجب سربلندی سیستان وبلوچستان گردیده ابلاغ نماییم تا باعث دلگرمی ایشان برای ادامه این راه افتخارآفرین گردد.البته این گردهمایی از نوع مردمی و با کمک و هزینه خودمان برگزار شود نه از جنس همایش ها و گردهمایی های دولتی و حکومتی با اهداف مشخص .دوستانی که با این پیشنهاد موافق هستند به مدیریت محترم سایت اعلام نمایند تا در صورت موافقت وصلاحدید اجرایی گردد.

عبدالسلام بزرگ زاده
behzad.mohamadi
--۞ کاربر ویژه ۞--
--۞  کاربر ویژه  ۞--

Re: پاسداشت از خدمات ارزنده ادبی و فرهنگی استاد پیام سیستانی

پست خوانده نشده توسط behzad.mohamadi »

جناب بزرگ زاده درود بر شما و درود بر اندیشه ی والای شما

پیام سیستانی استاد بزرگیست . و شایسته ی بهترین تقدیرها.
از بن جان این پاسداشت را گرامی می دارم .
payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

Re: پاسداشت از خدمات ارزنده ادبی و فرهنگی استاد پیام سیستانی

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

درود بر دوستان خوبم جناب بزرگ زاده و بهزاد عزیز

نخست سپاس از مهربانی ها و بزرگواری های شما . بی گمان آرزوی هر هنرمندی بودن و زیستن در دل های گرم شماست . همان گونه که در پیغامی برای جناب بزرگ زاده نوشتم و یاداور شدم این گام گام بسیار ارزنده ای برای پاس داشت هنرمندان سیستانی و بلوچ است و نیز همه ی اهل قلم . بنده با برگزاری این گونه همایش ها حتا در جهان رایانه ای که هزینه ای هم در بر ندارد و گستردگی زیادی نیز دارد هم سو هستم و حتا از دو سال پیش با استاد عمرانی و استاد ابراهیم سرحدی در باره ی ضرورت چنین طرحی گفت و گو کرده ام برای همین بسیار استقبال خواهم کرد . اما تنها یک اختلاف نظر دارم و آن هم این است که بهتر است این گام ارزنده را با پاس داشت تلاش های عزیزان بزرگواری مثل : استاد رئئس الذاکرین / استاد جواد محمدی خمک / استاد عمرانی / استاد سرحدی / استاد آرمین / استاد شهنازی / استاد باقری و بسیاری دوستان دیگر و نیز اساتید بلوچ آغاز کنیم که هم برازنده تر باشد و هم قابل دسترس تر . برای نمونه بسیار دوست دارم که در آغاز این گام را با استاد رئیس الذاکرین بر داریم که هم شعر هایش ورد زبان همگان است و هم نوشته هایش قابل دسترس . چشم به راه پیشنهاد دوستان هستم .

پیام سیستانی
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “مباحث ویژه”