دایی مهرداد خوش آمدید.

مدیر انجمن: payamsistani

matashfaraz
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: نروژ

دایی مهرداد خوش آمدید.

پست خوانده نشده توسط matashfaraz »

درود بر مهرداد عزیز.

بسیار شادمانم از این که به دوستان خوب ما در سرزمین دریا و کویر پیوسته اید. حضورتان را در این سرزمین به فال نیک می گیریم و مشتاق خواندن و شنیدن آثار ارزشمندتان هستیم.

با احترام:معصومه
salam
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
محل اقامت: زاهدان

Re: دایی مهرداد خوش آمدید.

پست خوانده نشده توسط salam »

ما هم به دایی مهرداد گرامی (وَش شَهت گُشئین ) خوش آ مد می گوییم و منتظر شنیدن و خواندن مطالب ارزشمندش هستیم
saye
--ஜ کاربر فعال ஜ--
--ஜ کاربر فعال ஜ--

پست خوانده نشده توسط saye »

مهربان گرامی

با دیدن نام شکوهمندتان در سرزمین دریا و کویر بسیار غافلگیر شدم و بسیار خوشحال. به شما خیر مقدم می گویم . امیدوارم همراهی شما و پیام سیستانی منجر به آفرینش پدیده هایی شود که نبود آن ها جهان را می آزارد.
می دانم که به بازسازی هستی نمی روید زیرا بودن مردان بزرگی چون شما در کنار هم خلقتی تازه را در شعر و موسیقی نوید می دهد.

پاینده باشید/سایه
آواتار کاربر
4z4
اتاق فکر
اتاق فکر

پست خوانده نشده توسط 4z4 »

با سلام
امیدوارم سایت سرزمین دریا و کویر همگام با شما دوستان بتواند در جهت کاستن خلا های موجود در زمینه فرهنگ و هنر استان گام موثری برداشته و به اهداف و آرزوهای والای ایجاد کنندگان این سایت نزدیکتر شویم.
ای خدای بزرگ یاری ام ده وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم!!
دکتر شریعتی
payamsistani
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★

پست خوانده نشده توسط payamsistani »

بی هیچ گزافه ای یکی از بزرگ ترین شانس های زندگی ام یافتن دایی مهرداد مهزبان است . عزیز بزرگواری که به تنهایی یک لشکر است و به اندازه ی هزار تن به انسان نیرو و امید می دهد . با او می توان دشوار ترین راه ها را پیمود و سخت تریت قله ها را فتح کرد . او را که یافته ام انگار امید را یافته ام . او بر وارونه ی بسیاری از ما که بسیار حرف می زنیم و کم تر عمل می کنیم بیشتر عمل می کند و کم تر سخن می گوید و همین ویزگی او برای به سامان رساندن هر برنامه ای بس است .

دایی مهرداد از پایه گذاران سینمای آزاد ایران است . او افزون بر کار سینما مترجمی چیره دست / شاعر/ نوازنده / آهنگ ساز / خواننده و طراح نیز است و بیشتر کارهای خویش را یک تنه و با کم ترین امکانات انجام می دهد . او اکنون در فرانسه زندگی می کند و با حافظ قرار گذاشته است که تا سصت سالگی شصت غزل او را بخواند . به زودی در دریا و کویر آهنگ های دلنشین و حافظ خوانی های دایی مهرداد را خواهید شنید .

پیام سیستانی
تصویر
parya jahantiq
★★★ نورچشمی ★★★
★★★ نورچشمی ★★★
معرفی بیشتر: من آموزش زبان انگلیسی خوندم.علاقه زیادی به ادبیات و هنر و موسیقی دارم.
عضو انجمن شعر و داستان قوچان هستم.
به دنیا اومده و بزرگ شده ی استان گلستان هستم ودر حال حاضر ساکن خراسان رضوی .اصالتم سیستانی هستش و افتخار می کنم که در این جمع حضور دارم.
محل اقامت: خراسان رضوی-قوچان
تماس:

پست خوانده نشده توسط parya jahantiq »

سلام
سپاس از حضورتان
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ادبی مهرداد مهربان فیلم ساز، نویسنده، مترجم، خواننده و اهنگ ساز”