نامه سرگشاده یک سیستانی به رئیس مجلس ورئیس جمهور در خصوص لغو

مباحثی پیرامون توانمندیهای توریستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان
sistanam
°°° تازه وارد °°°
°°° تازه وارد °°°

نامه سرگشاده یک سیستانی به رئیس مجلس ورئیس جمهور در خصوص لغو

پست خوانده نشده توسط sistanam »

نامه سرگشاده یک سیستانی به رئیس مجلس ورئیس جمهور در خصوص لغومصوبه دولت دهم ومیراث فرهنگی سیستان
پس از ان که خبر لغو مصوبه دولت دهم درباره تاسیس اداره کل میراث فرهنگی وصنایع دستی وگردشگری سیستان به مرکزیت زابل را شنیدم مثل مرغ سرکنده در تب وتاب بودم که خدایا در این وانفسای سرزمین اسطوره ای وتاریخی سیستان که خوراک مردم ان گردوغبار وغصه شده است وبا خشکی دریاچه هامون حال وروز ان واویلا شده است ومردمش غریبانه در حال گذران عمر وروزگار و...حال یک مصوبه هم که می توانست مرهمی کوچک بر زخمی بزرگ باشد ان هم در آغاز کار دولت تدبیر وامید لغو میشود. دلم گرفت واز سر درد بعنوان یک معلم درد ودلی نوشتم که از نظرتان می گذرد ابتدا گفتم بگویم که من یک ایرانی ولایتمدار ودوستدار وطنم ودستبوس مسولین زحمتکش وطنم هستم وقصدم تخریب کسی نیست بلکه خواستم یک درد ودل کرده باشم به امید روشنگری وتلنگر. ملغی شدن اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان به مرکزیت شهر زابل

نامه سرگشاده به رئیس مجلس ورئیس جمهور:حافظه تاریخی 4میلیون سیستانی ومردم ایران،منتظر ثبت اقدام شماست!

دانلود فایل وورد مقاله نامه سرگشاده یک سیستانی به رئیس مجلس ورئیس جمهور

دانلود فایل پی دی اف نامه بنیادنیمروز به رئیس جمهور ورئیس مجلس در خصوص لغو مصوبه دولت درباره سیستان مظلوم

اصل مطلب

بازگشت به “جاذبه های توریستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان”