جاذبه های آنتالیا

مکانی برای تفریح و سرگرمی
ایده ها و پیشنهادات جالب و بامزه را اینجا بیان کنید
همدیگر را شاد کنیم

مدیر انجمن: rasool

mina019
*** در حال رشد ***
*** در حال رشد ***
پست: 7
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴, ۳:۲۴ ب.ظ
جنسیت: زن

جاذبه های آنتالیا

پست خوانده نشده توسط mina019 »

[right]تصویر[/right]
[right]شهر آنتالیا جغرافیایی آن از رشته کوهای تورس با پوشش گیاهی و جنگل های با درخت های کاج و با دریای زیبا مدیترانه قرار گرفته ادامه یافته است .
شهر آنتالیا آب و هوای بسیار خوبی دارد که توریست ها را به این شهرمی کشاند و جذب توریستی بالایی دارد . آب و هوای این شهر در نیمی بیشتر از سال آفتابی است و مکان بسیار مناسبی برای موج سواری و اسکی روی آب و قایقرانی و ....می باشد که این امکانات در این شهر موج می زند . شهر توریستی آنتالیا با داشتن این آب و هوا هجوم عظیمی از توریستها را به شهر آنتالیا که دارای سواحل زیبا دارد می کشاند . آب و هوا در این شهر در فصل تابستان 35 الی 45 درجه سانتی گراد می رسدو همچنین رطوبت آن بین 65 و 85 درصد می باشد .
شهر زیبای آنتالیا نیز مثل بیشتر شهرهای بزرگ از خدمات حمل و نقلی برخوردار است مانند اتوبوس و تاکسی و .... را به طور شبانه روزی در اختیار عموم می گذارند که اتوبوس در این شهر از بهترین و راحت ترین وسیله نقلیه به حساب می آید که بسیار آسان تر وراحت تراست . وسایل نقلیه در این شهر بسیار ارزان است و به راحتی در دسترس عموم قرار می گیرد که این روش برای بازدید کنندگان از این شهربرای استفاده از امکانات را بسیار آسان کرده است .
برای سفر به شهر آنتالیا یکی از مهمترین و اساسی ترین وسیله سفر هتل محل اقامت مسافر است که آرامش کامل سفر را تضمین می کند که شهر آنتالیا که به شهر بهشت گردشگری معروف است و این شهر را توصیف می کند که دارای محل اقامت های زیادی دارد از پانسیون گرفته تا هتل 5 ستاره که موجود است در شهر آنتالیا برای انتخاب مسافر وجود دارد که مهمترین هتل ها در شهر بلک واقع شده است .
آنتالیا که از مراکز توریستی به حساب می آید دارای سواحل متعدد و زیبایی می باشد که طول سواحل آنتالیا در حدود 650 کیلومتر است که از جمله ساحل های شهر آنتالیا ساحل المپوس ، ساحل آلانیا و ..... و طول سواحل تور آنتالیا دارای شیب تند کوههای مشرف در قسمت غرب این سواحل خیلی بیشتر از قسمت های دیگر است .منبع:تور آنتالیا[/right]
MIINNAA

بازگشت به “تفریح و سرگرمی در سرزمین دریا و کویر”