صندوق انتقادات و پیشنهادات

مباحثی پیرامون موضوعات ویژه استان
سوالات بنیادی خود را اینجا مطرح کنید.
به عقاید هم احترام بگذاریم.

مدیر انجمن: Admin

آواتار کاربر
Admin
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
معرفی بیشتر: من نه سیستانیم و نه بلوچستانی ، من سیستانی و بلوچستانیم.
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
محل اقامت: همه جای استان سیستان و بلوچستان
تماس:

Re: صندوق انتقادات و پیشنهادات

پست خوانده نشده توسط Admin »

sistankadeh نوشته شده:چند تا پيشنهاد جديد
عكس ها توضيح دهنده هستند.
براي صفحه اول وبسايت
http://sistankade.persiangig.com/iranstb.png
بذار اینطوری بگیم سایتمون یه صفحه ی اصلی داره(iranstb.com) و یه صفحه داره با نام تالارگفتگو (iranstb.com/forum) هرکدوم از این آدرسها وارد بشه میره توی صفحه مورد نظر خودش.امتحان کردم. از قرار معلوم كه قراره ما فوروم باشیم پس نیاز نداریم که دو صفحه به نام صفحه اصلي و صفحه اصلی انجمن داشته باشیم بلکه صفحه اصلی ما باید همون صفحه فوروم باشه که مخاطب وقتی با لینک شدن وبسایت در جاهای دیگه میاد مستقیم وارد همون صفحه بشه.
يا اينكه براي صفحه اصلي تالار
http://sistankadeh6.persiangig.com/sdf.jpeg

من فکر میکنم نباید فقط فروم باشیم.با پیشنهاد تقی برای اینکه صفحه اول سایت user friend تر باشه موافقم.
یه چیز دیگه هم اینه که لوگوی بالای سایت داره قدیمی میشه از همه دوستانی که ایده دارند و می تونند خیلی با سلیقه کار کنن می خوام که بیان و کمک کنن.
فک کنم صالح جون خوراکش طراحی باشه.کجایی صالح جان؟ تصویر البته آواتار امین هم با فتوشاپ درست شده.تصویر از هر کس که این افتخارو به سایت بده رسما" در سایت تقدیر می کنیم.همگیمون تصویر
در مورد افتخارات هم
مدیریت تالار مهم است ولی این دلیل نمی شود که افتخارات بزرگتر از آواتار باشد. به چند دلیل باید کوچکتر باشه یکی از ایتنها اینکه تالار فعلا کاربر عادی نداره و تمام پستها هم توسط مدیرا گذاشته میشه و این یه جورایی برا تالار خوب نیست و به رخ مخاطب میکشونه اینو. دلیل دیگه اینه که مدیر و یا غیر مدیر بودن به یک پست ارجحیت نمی ده بلکه خودت متن و مطلبه که باید قوی باشه یعنی متن مهمتراست از کسی که متن را نوشته. سایزش کوچکتر باشه و رنگش مچ باشه با تالار بهتره . چون اینجوری میزنه تو ذوق.

گرچه این مورد سلیقه ای هست و کسی هم اعتراض نداشته تا حالا ولی سعی میکنم این کارو حتما بکنم.شما هم اگه پیشنهادی دارین مطرح کنین.
و در آخر
امکان بک آپ گرفتن از پیام ها را به صورت تکست و همچنین بک آپ یکجا نه اینکه باید همه پیام ها را دونه دونه تیک بزنی و بعدش بک آپ بگیری رو بگذارید.

قبلا تعداد پیغامهای توی Inbox ماکزیموم 50 عدد بود که الان به 200 عدد رسیده.در مورد بکاپ هم بذارین ببینم چیکار میتونم بکم.فقط وقت می خواام تصویر
((موج ها را کسی به صف کرده ست
موج ها ياغيان دريايند
باز دريا دوباره کف کرده ست))
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
آواتار کاربر
Admin
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
تماس:

برای اعضای جدید هم که عضو میشن این پیغام فرستاده می شه:

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیزم :)
به سایت سرزمین دریا و کویر خوش آمدید.این سایت متشکل از دوستان سیستانی و بلوچستانی است که سعی در تحقق اهداف زیر می نمایند:

-جذب نخبگان استان سیستان وبلوچستان در یک مکان، برای بهره گیری سایر دوستان از تجربیات و توان علمی وفنی این عزیزان.
-ایجاد پایگاهی برای شناخت بیشتر استان سیستان و بلوچستاندر زمینه های مختلف .
-کمک به جذب سرمایه های داخلی وخارجی و... در راستای رشد وشکوفایی هر چه بیشتر استان سیستان وبلوچستان.
-تشریح توانمندی های بالقوه و بالفعل استان سیستان وبلوچستان.
-محیطی ایده پرور برای رشد هرچه بیشتر استان سیستان و بلوچستان.

درحال حاضر با توجه به اینکه سایت سرزمین دریا و کویر مطرح ترین سایت در محیط نت است که به صورت تخصصی و عمومی در رابطه با موضوعات استان فعالیت می کند ، نیاز فراوانی به همکاری دوستان علاقه مند احساس می شود.گرچه تمرکز اصلی فعالیت در سایت بر روی موضوعات مرتبط با استان است اما حتی فعالیت در زمینه های دیگر که منجر به ورود کاربران غیر بومی درسایت و در نتیجه تاثیر مثبت بر روی افکار خواننده باشد نیز قابل قبول است.چراکه محیط این سایت سازگارترین فرم با موتورهای جستجوگر (ازجمله گوگل و یاهو) را داراسست.
مهمترین جنبه ی حضور ما کاربران این است که کاربر خنثی نباشیم و برای تشکیل بزرگترین پایگاه داده از استان که مهمترین هدف این سایت است تلاشی هرچند کوچک نماییم.
دراینجا کلیه تصمیمات راهبردی در سایت از طریق همه پرسی اتخاذ می گردد . شما با ارسال حداقل 20 پست به عنوان نماینده سرزمین دریا و کویر شناخته خواهید شد و در این همه پرسی شرکت داده خواهید شد.کلیه انتقادات و پیشنهادات به دقت بررسی خواهد شد بنابراین در این زمینه خویشتنداری نکنید و آن را حتما در صندوق انتقادات و پیشنهادات سایت مطرح نمایید.
با تشکر از وقتی که در اختیار این حقیر به عنوان نماینده دوستانی که در این سایت فعالیت می کنند گذاشتید.
موفق و پیروز باشید ;)

با این خوشامد گویی کاربر جدید راحتتر با سایت انس می گیره.
جملات سازنده تا جایی که این پیغام رو طولانی و کسل کننده نباشه رو بهم بگین اضافه کنم تصویر
موج ها ياغيان دريايند
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
آواتار کاربر
sonia
نماینده سرزمین دریا و کویر
نماینده سرزمین دریا و کویر
محل اقامت: ایران

پست خوانده نشده توسط sonia »

بنظر من متن پیام خوب و کامله...
اطمینان دارم فرستادن این پیام باعث میشه اعضای جدید احساس بهتری پیدا کنند ،یه احساس صمیمیت بیشتر و بدنبالش
فرد آشنایی سریعتری با محیط سایت پیدا میکنه.
درد من حصار برکه نیست،
درد من زیستن با ماهیانی است
که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است ...
sistankadeh
ادبیات و فرهنگ سیستان
ادبیات و فرهنگ سیستان
محل اقامت: زابل
تماس:

پست خوانده نشده توسط sistankadeh »

نیاز فراوانی به همکاری دوستان علاقه مند احساس می شود.گرچه تمرکز اصلی فعالیت در سایت بر روی موضوعات مرتبط با استان است اما حتی فعالیت در زمینه های دیگر که منجر به ورود کاربران غیر بومی درسایت و در نتیجه تاثیر مثبت بر روی افکار خواننده باشد نیز قابل قبول است.

این قسمت ویرایش بشه بهتره. و یا نوع مطالب دیگر مشخص بشه. راستی بهتره پست عکس پارتی تهران هم حذف بشه.
موفق باشید.
تصویر
sistankadeh
ادبیات و فرهنگ سیستان
ادبیات و فرهنگ سیستان
محل اقامت: زابل
تماس:

پست خوانده نشده توسط sistankadeh »

برای زیر گروههای تالار عکس زیر پیشنهاد منه
دوستان هم نظر شون رو بگن.
تصویر
تصویر
rasool
تفریح و سرگرمی در سرزمین دریا و کویر
تفریح و سرگرمی در سرزمین دریا و کویر
محل اقامت: سیستان دیار رستم دستان
تماس:

پست خوانده نشده توسط rasool »

سلام
آدمین جان اگه بتونی آخرین ارسال ها رو کامل تر نشون بدهی خیلی جالب تر میشه مثلا آخرین ارسال توی این تاپیک توسط کی بوده و ساعتش و ایجاد کننده تاپیک

یه سری به این سایت بزن آدمین جان ببین میشه چیزی رو واسه سایت خودمون مشابه سازی کنی

http://www.andishenovin.ir/forum

اینجا هم عضوم :grin:
شما از مطالبي كه ميخوانيد نشانه شخصيت شماست

تصویر
آواتار کاربر
aminnoura
ادبیات و فرهنگ سیستان
ادبیات و فرهنگ سیستان
محل اقامت: سیستان
تماس:

پست خوانده نشده توسط aminnoura »

ماشالله. پیشنهادات خوب و سازنده ای روانه سایت میشه.
واقعا روز به روز شاهد پیشرفت تالار هستیم.
امين نورا به عادت ، عادت کرده است وگرنه آن را ترک مي کرد.
امین نورا دات نت
امین نورا دات کام
.....
آواتار کاربر
Admin
تماس:

sistankadeh نوشته شده:
نیاز فراوانی به همکاری دوستان علاقه مند احساس می شود.گرچه تمرکز اصلی فعالیت در سایت بر روی موضوعات مرتبط با استان است اما حتی فعالیت در زمینه های دیگر که منجر به ورود کاربران غیر بومی درسایت و در نتیجه تاثیر مثبت بر روی افکار خواننده باشد نیز قابل قبول است.

این قسمت ویرایش بشه بهتره. و یا نوع مطالب دیگر مشخص بشه. راستی بهتره پست عکس پارتی تهران هم حذف بشه.
موفق باشید.

در این پاراگراف هدف این بوده که محیط برای کاربر تازه وارد آماده نشان داده بشه و اینکه محدودیتی برای فعالیت نیست.تقی جان لطفا مطلبی را که مد نظرت هست بگو.
ممنونتصویر
موج ها ياغيان دريايند
سه کایی از پیام سیستانی
آواتار کاربر
Admin
تماس:

sistankadeh نوشته شده:برای زیر گروههای تالار عکس زیر پیشنهاد منه
دوستان هم نظر شون رو بگن.
تصویر

در حال حاضر انجمن هایی که در داخل انجمن های دیگر قرار دارند در انجمن پدر لیست می شود.یکم ویرایش نیاز دارد تا شکیل تر باشد دارم روش کار می کنم.
موج ها ياغيان دريايند
سه کایی از پیام سیستانی
آواتار کاربر
Admin
تماس:

rasool نوشته شده:سلام
آدمین جان اگه بتونی آخرین ارسال ها رو کامل تر نشون بدهی خیلی جالب تر میشه مثلا آخرین ارسال توی این تاپیک توسط کی بوده و ساعتش و ایجاد کننده تاپیک

یه سری به این سایت بزن آدمین جان ببین میشه چیزی رو واسه سایت خودمون مشابه سازی کنی

http://www.andishenovin.ir/forum

اینجا هم عضوم :grin:

منم موافقم .این طوری دسترسی کاربرها به محتوا راحتتر میشه.چشمتصویر
موج ها ياغيان دريايند
سه کایی از پیام سیستانی
ارسال پست

بازگشت به “مباحث ویژه”