سفر به روستای کالبر از توابع شهر نگور

شرح سفرنامه هابه مناطق مختلف سیستان وبلوچستان
سفر به شهرهاو روستاهای دور افتاده و...
به همراه تصاویر دیدنی

مدیر انجمن: Admin

آواتار کاربر
Admin
سفرنامه های سیستان و بلوچستان
معرفی بیشتر: من نه سیستانیم و نه بلوچستانی ، من سیستانی و بلوچستانیم.
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
محل اقامت: همه جای استان سیستان و بلوچستان
تماس:

سفر به روستای کالبر از توابع شهر نگور

پست خوانده نشده توسط Admin »

سلام
روستای کالبر از توابع شهر نگور است،که در 50 کیلومتری شهر چابهار واقع شده است.
روستای کالبر روستای عجیب وقریبی بود.خانه هایی در این روستا قرار داشتند که تا بحال بندیده بودم ، اکثرا هم به شکل لنچ های ماهیگیری بودند.زیرا که اکثر ساکنان این روستا دارای لنچ های ماهیگیری هستند وظاهرا هم وضع زندگی مناسبی دارند.
تصاویری از مسجد روستا و خانه های این روستا را در زیر می بینید.
پیوست‌ها
kaalber.jpg
kaalber.jpg (8.64 KiB) مشاهده 2143 مرتبه
kaalber-(2).jpg
kaalber-(2).jpg (7.31 KiB) مشاهده 2154 مرتبه
kaalber-(1).jpg
kaalber-(1).jpg (7.36 KiB) مشاهده 2297 مرتبه
((موج ها را کسی به صف کرده ست
موج ها ياغيان دريايند
باز دريا دوباره کف کرده ست))
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
baloch.girl
--۞ کاربر ویژه ۞--
--۞  کاربر ویژه  ۞--

Re: سفر به روستای کالبر از توابع شهر نگور

پست خوانده نشده توسط baloch.girl »

سلام
مکان های جالبی رفتین!
چقدر خوب که عکسهای این مناطق رو گذاشتین تا با نواحی دیدنی وبه خصوص جالبی که تا کنون نرفتیم بیشتر آشنا بشیم.

اما یه سوال:

ایا تورهایی هستند که امکان بازدید از مناطق تاریخی ودیدنی استان را برای کسانی مثل ما که نمی توانیم به طور شخصی به بازدید برویم را فراهم کنند؟؟؟؟
به اميد بلوچي آزاد و بلوچستاني
آباد.
آواتار کاربر
Admin
معرفی بیشتر: من نه سیستانیم و نه بلوچستانی ، من سیستانی و بلوچستانیم.
ما کاربران سرزمین دریا و کویر(فارس و بلوچ و شیعه و سنی و ... )فارغ از نژاد ومذهب ، تنها به رشد سرزمینمان می اندیشیم.ما تصمیم گرفته ایم پایگاه اطلاعات تخصصی سیستان و بلوچستان را بسازیم و در این راستا دست همه ی دوستان جدید را برای همکاری به گرمی می فشاریم.مهر ، محبت ، دانش و تخصص خود را از سرزمینمان دریغ نکنیم.
محل اقامت: همه جای استان سیستان و بلوچستان
تماس:

پست خوانده نشده توسط Admin »

baloch.girl نوشته شده:سلام
مکان های جالبی رفتین!
چقدر خوب که عکسهای این مناطق رو گذاشتین تا با نواحی دیدنی وبه خصوص جالبی که تا کنون نرفتیم بیشتر آشنا بشیم.

اما یه سوال:

ایا تورهایی هستند که امکان بازدید از مناطق تاریخی ودیدنی استان را برای کسانی مثل ما که نمی توانیم به طور شخصی به بازدید برویم را فراهم کنند؟؟؟؟

با سلام
راستش را بخواهید من فقط به واسطه ی شغلم است که می توانم حتی به دور افتاده ترین مناطق استان سفر کنم واطلاع زیادی از تورهای گردشگری در استان ندارم اما این را به خوبی می دانم که امکانات گردشگری در استان ما خیلی محدود است بطوریکه شهری مثل چابهار که می تواند به عنوان قطب گردشگری کشور عمل کند از داشتن حتی تابلوهای راهنما برای گردشگران و افراد غیر بومی محروم است.
در واقع ضعف بزرگ گردشگری در استان عدم اطلاع رسانی به هم میهنان و گردشگران خارجی می باشد که البته باعث تاسف فراوان برای هر گردشگری که به این منطقه سفر می کند ، می شود.سرمایه گذاری پایدار و امنیت اقتصادی و ... که بماند.
دوست من در جواب شما تنها می توانم بگویم که اگر تورهایی هم موجود باشند باز هم از امکانات گردشگری استان بخوبی استفاده نمی شود.امیدوارم روزی برسد که اینگونه مسائل تاسف من و شما را موجب نشود.
بدرود
((موج ها را کسی به صف کرده ست
موج ها ياغيان دريايند
باز دريا دوباره کف کرده ست))
سه کایی از پیام سیستانی
اگه لاگین هستی کلیک کردن بر روی دکمه ی "ارسال تقدیر" (همین زیر) هیچ کاری نداره ;) زودباش کلیک کن دیگه ... :D
imenbazar
°°° تازه وارد °°°
°°° تازه وارد °°°

پست خوانده نشده توسط imenbazar »

Admin نوشته شده:سلام
روستای کالبر از توابع شهر نگور است،که در 50 کیلومتری شهر چابهار واقع شده است.
روستای کالبر روستای عجیب وقریبی بود.خانه هایی در این روستا قرار داشتند که تا بحال بندیده بودم ، اکثرا هم به شکل لنچ های ماهیگیری بودند.زیرا که اکثر ساکنان این روستا دارای لنچ های ماهیگیری هستند وظاهرا هم وضع زندگی مناسبی دارند.
تصاویری از مسجد روستا و خانه های این روستا را در زیر می بینید.

سلام.تصاویرتون خیلی زیبا بود.لطف میکنید از تفتان هم عکس بزارید .شنیدم خیلی قشنگه!

فروش سیستم اعلام حریق فروش همه این محصولات در فروشگاه ایمن بازار
ارسال پست

بازگشت به “سفرنامه های سیستان و بلوچستان”